Sledujte nás

Ghost

Katalog vozů

Přirozená jednoduchost

Nekompromisní a neobyčejný

Díky inovativní technologii a bezkonkurenční konstrukci je řízení Ghostu intuitivní a snadné. Tento model je zakořeněný v jednoduchosti, jejíž každý detail je propracován do nadčasové elegance a čistoty a umožňuje Vám bezstarostné cestování v neustále se proměňujícím světě.

Neobyčejný vůz

Základní myšlenkou modelu Ghost je jednoduchost, jejíž každý detail je propracován do nadčasové elegance a čistoty. Klasický poměr 2:1 mezi koly a výškou karosérie garantuje, že Ghost je skrz naskrz pravý Rolls-Royce, avšak nový design přední masky dodává vozu výraz a zaměření.

Pod kontrolou

V interiéru modelu Ghost budete mít vše pod kontrolou. Moderní prvky a kontrastní kožené čalounění ve Vás vzbudí bezprostředně dynamický pocit. Otočný ovladač Spirit of Ecstasy Vám umožňuje přístup k navigaci, na internet či k oblíbené hudbě a přes touchpad můžete napsat třeba dopis, aniž byste se odpoutali od požitku z jízdy.

Rafinovaná elegance 

Jednoduchý, současný interiér modelu Ghost se snoubí s komfortem přítomným v každém milimetru. Prostor vozu si užijete plnými doušky: od luxusních koberečků z ovčí vlny po kašmírové či kožené obložení stropu. Pečlivě zkonstruovaná sedadla jsou mírně natočená k sobě, a poskytují tak ještě více komfortu.

Zrozen pro jízdu 

Z interiéru modelu Ghost srší elegance. Ručně prošívané čalounění a svědomitě poskládané dýhy Vás obklopí současným stylem. Díky precizním ovladačům řízení Vám bez námahy uplyne i ta nejdelší cesta.

Špičková technologie

Ghost je jeden z technologicky nejvyspělejších vozů, které byly kdy vyrobeny. Pohání ho motor V12 s dvojitým přeplňováním o obsahu 6,6 litru, precizně zkonstruovaný tak, aby poskytoval čiré potěšení z jízdy bez jakékoli námahy. Řízení je nyní mnohem intuitivnější a technologie inteligentnější, než kdy předtím.

Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2020
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít