Sledujte nás

Bespoke

ROLLS-ROYCE JE BESPOKE

Rolls-Royce si nekupujete. Objednáváte si jej na zakázku, jako umělecké dílo či luxusní jachtu.

Vyjádřete sami sebe prostřednictvím naší služby Bespoke, která tu je proto, abyste si mohli vytvořit svůj jedinečný Rolls-Royce. Nastal čas určit si vlastní stylový standard: nechte si individualizovat drobné prvky, jako jsou dveřní kliky, delikátní detaily na přístrojové desce nebo dveřní prahy. Zdůrazněte svou osobnost tím, že si objednáte karosérii v barvě laku namíchaného speciálně pro Vás či dřevěné obklady zhotovené ze stromu z Vašeho pozemku.

Uvést v život vaši vizi – to je úkol týmu Bespoke.

Individualizační tým

Jestliže chcete vozidlo zcela dle svého vkusu, individualizační tým dokáže smíchat unikátní barvu laku a pojmenovat ji po Vás. Poskytneme Vám ty nejušlechtilejší materiály, špičkové technologie, bezkonkurenční odbornost a dovednost našich projektantů a řemeslníků a společně vytvoříme Rolls-Royce, který bude zcela jedinečný – stejně jako Vy. Používáme ta nejlepší dřeva, barvy, látky a ovládáme techniky potřebné pro přetvoření vašich vizí v realitu.  

Naše vozy jsou stvořeny perfekcionisty a na výrobě každého vozu Rolls-Royce se podílí šedesát párů nanejvýš dovedných a zkušených rukou.

Na každém detailu záleží

Pět vrstev laku na karosérii, zrcadlově seskládané dřevěné dýhy a ručně šité kožené čalounění. Naším měřítkem je dokonalost. Váš Rolls-Royce je vrcholným vyjádřením Vaší osobnosti. Ať už Vás inspiruje cokoli – ikonické období, oblíbené město nebo přírodní krásy – náš tým Bespoke dokáže přesně vyjádřit Váš vkus a ztělesnit ho v jedinečném výsledném voze. Jediným limitem jsou meze Vaší představivosti.

INSPIRUJTE SE

Všechny tyto skvostné vozy jsou nejen nadčasově přitažlivé, ale staly se i základními kameny individualizační služby Bespoke, kterou Rolls-Royce vychází vstříc sofistikovaným požadavkům svých zákazníků a umožňuje jim přetvořit superlativní vozidlo v jedinečné umělecké dílo.INSPIRUJTE SE

Všechny tyto skvostné vozy jsou nejen nadčasově přitažlivé, ale staly se i základními kameny individualizační služby Bespoke, kterou Rolls-Royce vychází vstříc sofistikovaným požadavkům svých zákazníků a umožňuje jim přetvořit superlativní vozidlo v jedinečné umělecké dílo.DAWN INSPIRED BY FASHION

Mladistvý postoj modelu Rolls-Royce Dawn sdílejí světově nejuznávanější avantgardní návrháři. Dawn v provedení inspirovaném módou spojuje nadčasový styl se spontánní energii vysoce kontrastní barvy. Nápadná, ostře třpytivá bílá barva Andalusian White v kontrastu s živými barvami Mugello Red, Mandarin Orange a Cobalto Blue podtrhuje dramatičnost těchto vozů.

PHANTOM SERENITY

Serenity Phantom čerpá inspiraci z idylické japonské zahrady. Je ztělesněním klidu a poskytuje útočiště k zamyšlení. Vůz je vybaven Bespoke perleťovou barvou Mother of Pearl a je zdoben jemnými, ručně malovanými květinovými vzory, které mají připomínat květy třešní z Dálného východu.

PHANTOM METROPOLITAN COLLECTION

Kolekce Metropolitan Phantom, čítající pouhých 20 vozů po celém světe, oslavuje nadčasový puls moderních metropolí. Je inspirována mrakodrapy velkých měst a karosérie je v barvě Darkest Tungsten. Výrazným detailem jsou i fazetové hodiny, které jsou ve voze Rolls-Royce použity úplně poprvé, a na jejich otočném rámečku je podle časových pásem rozděleno čtyřiadvacet velkoměst.

PHANTOM MAHARAJA PEACOACK

Půvab a vznešenost páva korunkatého, indického národního symbolu, jsou ztělesněny v odvážném designu individualizovaného kabrioletu Maharaja Peacock Phantom Drophead Coupé. Exteriér je proveden ve třpytivé bělobě Carrara White, inspirované blyštivými barvami tohoto elegantního ptáka, která ostře kontrastuje s tmavou zelení Pine Green „coachline“ linky a skládací střechy. V interiéru jsou akcenty v barvě Pine Green zabudovány do koženého čalounění v barvě Seashell, zkrášleného designem v podobě hebkých pavích per.

Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2020
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít