Sledujte nás

Ghost

Katalog vozů

Přirozená jednoduchost

Architektura luxusu

Ghost Extended je podpořen hliníkovým šasi vyrobeným na míru. Ve světle těchto proporcí dostali designéři a inženýři Rolls-Royce úplnou svobodu, když si představovali Ghost Extended, který ztělesňuje rozhodnou dokonalost. Pevnost a tuhost hliníku vede k pohonu, který je kategoricky stabilní, hladký a tichý - zvyšuje pocit Magic Carpet Ride jako nikdy předtím.

Svatyně klidu

Udělejte si chvilku a užijte si velkorysý klid jednotlivých sedadel. Velký prostor a vylepšené odpružení se projevují při jízdě a dopřávají prvotřídní zážitek pro cestující. Ghost Extended detoxikuje okolí a nabízí únikový svět, který patří pouze vám.

Perfektní detaily

Vysoce lesklá a osvětlená fascia je ukázkou mistrovského zpracování.Když je Ghost Extended v pohybu, rozjasní se 850 trojrozměrných hvězd. Když je vůz v klidu, hvězdné pole se ztlumí a fascie zdánlivě zmizí v propasti noci.

Starlight headliner

Poprvé je ve voze Ghost Extended Starlight Headliner zdůrazněn pomíjivou přehlídkou padajících hvězd. Tato znešená scéna je vzácnou vizí čisté krásy.
Zvýšené povědomí

Rozpoznávání chodců pomocí kamery zajišťuje, že řidič je v každém okamžiku informován o svém okolí. Zatímco Road Recognition využívá stereokamery, které snímají silnici a podle toho nastaví tlumiče

Viditelnost

Laserové světlomety podněcují řidiče s maximální jistotou, poskytují vizuální dosah až 600 metrů, dvojnásobný rozsah možností LED a desetkrát větší intenzitu než u konvenčních světelných zdrojů.

Reaktivní dotyková obrazovka

Dotykové obrazovky na displeji předního centrálního ovládání nabízejí intuitivní, účelné a vytříbené ovládání.

Bezpečné připojení

S bezdrátovým nabíjením, čtyřmi porty USB-C a Apple Car Play můžete být neustále připojeni pro profesionální i rekreační účely.


 

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2024
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít