Sledujte nás

Ghost

Katalog vozů

Přirozená jednoduchost

Smělý. Odvážný. Temný.

Nejosobitější vtěleni ikonické automobilové značky na světě je Black Badge – model pro ty, kteří prahnou po dobrodružství a chtějí prozkoumat temnější meze existence. Black Badge je nejtroufalejším odrazem těch, kdo mají odvahu se odlišovat.

Noc je jen vaše

V klidu vyzařuje Ghost Black Badge přitažlivou přítomnost. Nová tmavá chromová maska chladiče poukazuje na odvážnou estetiku už od prvního pohledu.

Neobyčejný vůz 

Základní myšlenkou modelu Ghostu Black Badge je jednoduchost, jejíž každý detail je propracován do nadčasové elegance a čistoty. Klasický poměr 2:1 mezi koly a výškou karosérie garantuje, že Ghost Black Badge je skrz naskrz pravý Rolls-Royce, avšak nový design přední masky dodává vozu výraz a zaměření.

Studnice nekonečných možností

V eleganci model Black Badge nezná kompromisy. Za volantem máte pocit, že nic není nemožné. Interiér je transformován do té nejtemnější interpretace luxusu a díky typickému zaoblení ve tvaru koňské podkovy kabina cestující vysloveně hýčká, navíc v přepychovém koženém čalounění.

Špičková technologie

Ghost Black Badge je jeden z technologicky nejvyspělejších vozů, které byly kdy vyrobeny. Pohání ho motor V12 s dvojitým přeplňováním o objemu 6,6 litru, precizně zkonstruovaný tak, aby poskytoval čiré potěšení z jízdy bez jakékoli námahy. Řízení je nyní mnohem intuitivnější a technologie inteligentnější, než kdy předtím.

Osvoboďte jeho sílu

Za výraznou estetikou se skrývá výkon čekající na svou příležitost. Vylepšené řízení a zavěšení přispívají k jízdě bez námahy, jakou může poskytnout jen jedinečný a nenapodobitelný Ghost. Se zvyšující se rychlostí se začnou samy projevovat nové dimenze tohoto osobitého modelu.

Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2020
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít