Sledujte nás

Wraith

Katalog vozů

Síla. Styl. Drama.

Smělý. Odvážný. Temný. 

Nejosobitějším vtělením ikonické automobilové značky na světě je Black Badge – model pro ty, kteří prahnou po dobrodružství a chtějí prozkoumat temnější meze existence. Black Badge je nejtroufalejším odrazem těch, kdo mají odvahu se odlišovat.

Ovládat temnotu

Wraith Black Badge se neskrývá ve stínech: je to pán noci. Svou nepopíratelnou nepřehlédnutelností vyzařuje tajemnou sílu.  A s temnotou přichází transformace. 

Studnice nekonečných možnosti

V eleganci model Black Badge nezná kompromisy. Za volantem máte pocit, že nic není nemožné. Interiér je transformován do té nejtemnější interpretace luxusu a díky typickému zaoblení do tvaru koňské podkovy kabina cestující vysloveně hýčká, navíc v přepychovém koženém čalounění.

Rafinovaná potěšení

Audio aparatura Bespoke Audio System s osmnácti reproduktory, jemně vyladěná odborníky společnosti Rolls-Royce, poskytuje neuvěřitelně bohatý zvuk, kterému napomáhají vnější ruchové mikrofony. Ty automaticky upraví nastavení podle hluku vnějšího okolí.

Stvořeno perfekcionisty

Šedesát párů nanejvýš dovedných a zkušených rukou – taková je úroveň řemeslné práce při výrobě každého vozu Rolls-Royce. Záleží na každém detailu: pět vrstev laku na karosérii, zrcadlově seskládané dřevěné dýhy a ručně šité kožené čalounění. Dokonalost je nám vlastní.

Zkonstruován pro radost z řízení

Model Wraith Black Badge se honosí vším luxusem a elegancí, jak se od značky Rolls-Royce očekává, ale zároveň je zkonstruován pro podávání skvostných výkonů. Silný přeplňovaný motor V12 o objemu 6,6 litru poskytuje neuvěřitelných 624 koňských sil a zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy. Tento nevyčerpatelný zdroj energie je plynule dodáván přes osmistupňovou automatickou převodovku.

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít