Sledujte nás

Dawn

Katalog vozů

Překvapivě svůdný

Nezapomenutelná zkušenost

Dawn Vás hned od prvního pohledu osloví nezaměnitelnou aurou. Je nápadný a asertivní – jeho šarm a charisma Vás zaujmou. Se střechou je Dawn sportovním vozem, ale stačí jeden dotek, a jeho smyslná přitažlivost je odhalena: střecha se tiše sklápí a odhaluje svůdný, moderní interiér, který byl vytvořen pro nezapomenutelné chvíle s přáteli. Dawn je plnohodnotný čtyřmístný vůz, navržený pro sdílení zážitků. 

Nepřehlédnutelný design 

Řemeslně provedení francouzských švů ve střeše nabízí souvislý povrch a ohromující estetiku. Rám čelního skla byl vytvořen z jednoho kusu, což zvyšuje dojem elegance a ladnosti, zatímco širší rozchod kol a ikonická mřížka propůjčují vozu jednoduchost a autoritu. Sklápěcí střecha, symbol pohodlí a příležitostí, se otevře za pouhých 22 sekund, a poodhalí tak otevřený interiér, v němž se Vám naskytne jedinečný pocit spojení s okolní krajinou.

Neobyčejný vůz 

Základní myšlenkou modelu Dawn je jednoduchost, jejíž každý detail je propracován do nadčasové elegance a čistoty. Klasický poměr 2:1 mezi koly a výškou karosérie garantuje, že Dawn je skrz naskrz pravý Rolls-Royce, avšak nový design Drophead Coupé dodává tomuto vozu nový rozměr. Jeho silueta se vyznačuje smělým optimismem – Dawn je v dokonalé rovnováze a vždy připraven k jízdě. Štíhlé střešní proporce a důrazná, čistá boční linka dávají vozu smyslný a moderní vzhled. Masivní přední maska směřuje k novým obzorům a vytváří vizi dynamiky a pokroku.

Interiér

Interiér je navržen tak, aby vyzýval ke sdílení – je přívětivý a poskytuje perfektní útočiště v pohybu. Čtyři jednotlivá sedadla nabízejí bezkonkurenční pohodlí v elegantním a esteticky dokonalém podání. Objevte výjimečný prostor přizpůsobený špičkovému zážitku pro cestující.

Nejmodernější technologie

Nedovolte, aby Vám cokoli stálo v cestě. Dawn je vybaven pokročilými funkcemi pro podporu řízení, což zajišťuje hladkou, bezpečnou jízdu ve dne i v noci. Uvnitř vozu máte nad vším bezprecedentní kontrolu. Pomocí ovladače Spirit of Ecstasy můžete spravovat cokoli od plánování trasy po vkládání údajů do adresáře, vše pouhým dotykem prstu.

Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2021
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít