Sledujte nás

Dawn

Katalog vozů

Překvapivě svůdný

Nezapomenutelná zkušenost

Dawn Vás hned od prvního pohledu osloví nezaměnitelnou aurou. Je nápadný a asertivní – jeho šarm a charisma Vás zaujmou. Se střechou je Dawn sportovním vozem, ale stačí jeden dotek, a jeho smyslná přitažlivost je odhalena: střecha se tiše sklápí a odhaluje svůdný, moderní interiér, který byl vytvořen pro nezapomenutelné chvíle s přáteli. Dawn je plnohodnotný čtyřmístný vůz, navržený pro sdílení zážitků. 

Nepřehlédnutelný design 

Řemeslně provedení francouzských švů ve střeše nabízí souvislý povrch a ohromující estetiku. Rám čelního skla byl vytvořen z jednoho kusu, což zvyšuje dojem elegance a ladnosti, zatímco širší rozchod kol a ikonická mřížka propůjčují vozu jednoduchost a autoritu. Sklápěcí střecha, symbol pohodlí a příležitostí, se otevře za pouhých 22 sekund, a poodhalí tak otevřený interiér, v němž se Vám naskytne jedinečný pocit spojení s okolní krajinou.

Neobyčejný vůz 

Základní myšlenkou modelu Dawn je jednoduchost, jejíž každý detail je propracován do nadčasové elegance a čistoty. Klasický poměr 2:1 mezi koly a výškou karosérie garantuje, že Dawn je skrz naskrz pravý Rolls-Royce, avšak nový design Drophead Coupé dodává tomuto vozu nový rozměr. Jeho silueta se vyznačuje smělým optimismem – Dawn je v dokonalé rovnováze a vždy připraven k jízdě. Štíhlé střešní proporce a důrazná, čistá boční linka dávají vozu smyslný a moderní vzhled. Masivní přední maska směřuje k novým obzorům a vytváří vizi dynamiky a pokroku.

Interiér

Interiér je navržen tak, aby vyzýval ke sdílení – je přívětivý a poskytuje perfektní útočiště v pohybu. Čtyři jednotlivá sedadla nabízejí bezkonkurenční pohodlí v elegantním a esteticky dokonalém podání. Objevte výjimečný prostor přizpůsobený špičkovému zážitku pro cestující.

Nejmodernější technologie

Nedovolte, aby Vám cokoli stálo v cestě. Dawn je vybaven pokročilými funkcemi pro podporu řízení, což zajišťuje hladkou, bezpečnou jízdu ve dne i v noci. Uvnitř vozu máte nad vším bezprecedentní kontrolu. Pomocí ovladače Spirit of Ecstasy můžete spravovat cokoli od plánování trasy po vkládání údajů do adresáře, vše pouhým dotykem prstu.

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít