Sledujte nás

Black Badge Ghost v Praze | 10. 12. 2021


Black Badge Ghost se představil v Praze. V posledním listopadovém víkendu do Prahy dorazily tři dechberoucí vozy Black Badge Ghost. Odvážné kombinace, zářivé barvy a temná duše. Rolls- Royce představil své Alter Ego.

Nový Black Badge se řídí post-opulentním, minimalistickým designem, který odmítá zbytečnou okázalost. Vůz je určen pro ty, co rádi riskují, porušují pravidla. Představuje dynamickou alternativu modelu Ghost.

Vůz má charakteristické vlastnosti značky Rolls-Royce. Pouhým nastartováním se však probudí jeho dosud nevídaná temná tvář. Černá představuje sílu. Black Badge Ghost disponuje šesti sty koňskými silami a devíti sty newton metry maximálního točivého momentu, a to již při devatenácti  sty otáčkami.

Exteriér se liší černými doplňky jako ikonická Spirit of Ectasy nebo tradiční maska, nyní tajemně podsvícená. V interiéru nás vtáhne symbol nekonečna, matematický symbol podtržené ležaté osmičky, který už na začátku 20. let používaly anglické pojišťovny jako označení těch nejsilnějších vozů.

Jsem velmi rádi, že již můžeme našim klientům a příznivcům značky Rolls – Royce představit Black Badge Ghost v Praze, a že již tento model brázdí české a slovenské silnice.

Další Aktualita Rolls-Royce Motor Cars zveřejňuje prodejní výsledky za rok 2021. Předchozí Aktualita ROLLS-ROYCE PŘEDSTAVUJE BLACK BADGE GHOST DOSUD NEJRYZEJŠÍ “BLACK BADGE” MODEL
Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít