Watch us

Black Badge Ghost v Praze | 10. 12. 2021


Black Badge Ghost se představil v Praze. V posledním listopadovém víkendu do Prahy dorazily tři dechberoucí vozy Black Badge Ghost. Odvážné kombinace, zářivé barvy a temná duše. Rolls- Royce představil své Alter Ego.

Nový Black Badge se řídí post-opulentním, minimalistickým designem, který odmítá zbytečnou okázalost. Vůz je určen pro ty, co rádi riskují, porušují pravidla. Představuje dynamickou alternativu modelu Ghost.

Vůz má charakteristické vlastnosti značky Rolls-Royce. Pouhým nastartováním se však probudí jeho dosud nevídaná temná tvář. Černá představuje sílu. Black Badge Ghost disponuje šesti sty koňskými silami a devíti sty newton metry maximálního točivého momentu, a to již při devatenácti  sty otáčkami.

Exteriér se liší černými doplňky jako ikonická Spirit of Ectasy nebo tradiční maska, nyní tajemně podsvícená. V interiéru nás vtáhne symbol nekonečna, matematický symbol podtržené ležaté osmičky, který už na začátku 20. let používaly anglické pojišťovny jako označení těch nejsilnějších vozů.

Jsem velmi rádi, že již můžeme našim klientům a příznivcům značky Rolls – Royce představit Black Badge Ghost v Praze, a že již tento model brázdí české a slovenské silnice.

Next News Rolls-Royce Motor Cars zveřejňuje prodejní výsledky za rok 2021. Previous News ROLLS-ROYCE PŘEDSTAVUJE BLACK BADGE GHOST DOSUD NEJRYZEJŠÍ “BLACK BADGE” MODEL
Authorized Service As the exclusive Rolls-Royce dealership for the Czech market, we offer our clients the ultimate in after-sales service and care. Read more
Newsletter Subscribe to newsletter and get the latest information first.

Sending this form you agree with our privacy policy.

© ARSYLINE 2023
I'm interested in this car
Close
Warning
Close