Watch us

Project - Cullinan | 10. 9. 2018

V září proběhla velkolepá premiéra nového milníku rodiny Rolls-Royce v Praze, na kterou bylo pozváno pár vyvolených. Pojmenován po největším nalezeném diamantu na světě, jehož největší část nyní sedí v koruně britské královny Alžběty II, tento klenot nese příznačné jméno Cullinan. Jedná se o zcela první SUV značky a pro svůj věhlasný komfort, tak typický pro vozy Rolls-Royce již přes jedno století, byl Cullinan v průběhu tří let testován v extrémních podmínkách. Tým designérů a řemeslníků v anglickém Goodwoodu zkonstruoval vůz tak, aby majestátně vzdoroval náročnosti zemského povrchu, ať už jsou jím hory, poušť, či kombinace ledu se sněhem. Jedná se o vůz, který vyniká nejen svým dominantním postavením a vzezřením. V přední masce se nachází impozantní gril ve tvaru řeckého Panteonu a dosahuje výšky, jakou dosud v historii žádný Rolls-Royce neměl. Vymyká se i velikostí zavazadlového prostoru, kde je možnost i tzv. Viewing Suite, které nabízí unikátní výhled z vozu. Dalším zajímavým prvkem jsou polohovatelné zadní koberečky. Ty, spolu s masážními a vyhřívanými sedačkami, tvoří vlastní oázu klidu, kde si po náročném dni odpočinete. Cullinan nabízí dvě možnosti konfigurace zadní části kabiny vozu. Pětimístná varianta je ideální volbou pro rodiny, jejichž předností je prostor a užitek a na zadní sedačky se tak pohodlně usadí 3 pasažéři. Čtyřmístná varianta je pro požitkáře, jež si chtějí v pohodlí užít sklenku whisky, pro kterou je určen prostor mezi dvěma zadními sedačkami. Nechybí zde ani lednička, která lahev šampaňského udrží v perfektní teplotě a připravené na přípitek kdykoliv, kdekoliv.

Podlehněte kouzlu podzimu a s horkým nápojem v ruce se projděte po Pařížské ulici, kde se na jejím konci bude blýskat největší diamant značky Rolls-Royce. V celé své kráse se na našem showroomu objeví již v listopadu.

Next News WINTER DRIVING EXPERIENCE VYSOKÉ TATRY 2018 Previous News Phantom VIII Launch
Financial services An effortless, personalised choice. Read more Authorized Service As the exclusive Rolls-Royce dealership for the Czech market, we offer our clients the ultimate in after-sales service and care. Read more
Newsletter Subscribe to newsletter and get the latest information first.

Sending this form you agree with our privacy policy.

© ARSYLINE 2020
I'm interested in this car
Close
Warning
Close