Watch us

WINTER DRIVING EXPERIENCE VYSOKÉ TATRY 2018 | 28. 2. 2018

Ani letošní zimu jsme nezaháleli a vydali se do prostředí majestátných hor na Slovensku. Vysoké Tatry byly tak opět místem, kde se konala unikátní prezentace vozů Rolls-Royce na sněhu.

Klientům byla při této příležitosti k dispozici celá modelová řada Rolls-Royce, od nepřekonatelného vozu Phantom, přes Ghost, Wraith a Dawn, po speciální edici Black Badge. Ať už se jedná o nejdynamičtější Wraith Black Badge, či nejpůvabnější kabriolet Dawn, všechny vozy prokázaly své nevídané jízdní vlastnosti na točitých horských silnicích. Nechyběly ani aktivity na letišti v podobě slalomu, nejvyšší rychlosti na runwayi, krizového brzdění a losího testu. Celá prezentace probíhala pod dozorem špičkových instruktorů Andi McCann a Leyton Clarke, kteří se zároveň podělili se svými radami, které během své mnohaleté kariéry profesionálních řidičů na událostech světové úrovně nasbírali.

Next News Rolls-Royce in Karlovy Vary Previous News Project - Cullinan
Financial services An effortless, personalised choice. Read more Authorized Service As the exclusive Rolls-Royce dealership for the Czech market, we offer our clients the ultimate in after-sales service and care. Read more
Newsletter Subscribe to newsletter and get the latest information first.

Sending this form you agree with our privacy policy.

© ARSYLINE 2020
I'm interested in this car
Close
Warning
Close