Sledujte nás

Phantom

Katalog vozů

Nesrovnatelný. Nepřekonatelný. Jedinečný.

Design

Nezaměnitelná aura a osobitý charakter, který se vymyká dobovým trendům. To je Phantom, vlajková loď značky Rolls-Royce a nadčasová interpretace moderního luxusního automobilu.

Neodolatelná elegance Bespoke

Služba Bespoke nabízí nové možnosti pro nejryzejší vyjádření Vaší osobnosti v hávu značky Rolls-Royce. Galerie poskytuje prostor pro vystavení nejkvalitnějších uměleckých děl a materiálů. Phantom je vytvořen přesně podle Vaší vize, nikoli pro pouhou image.

Váš Phantom je unikát. Je to umělecké dílo v pravém slova smyslu.

Nejhlasitějším zvukem v kabině je tlukot vašeho srdce

Uvnitř nejtiššího vozu značky Rolls-Royce v historii si můžete plnými doušky užívat nejvzácnějšího z požitků, ticha, kdykoli jen budete chtít. Odhlučnění uvnitř vozu Phantom je zhmotněním současného luxusu pro ty, kteří vědí, že šepot mnohdy znamená více než křik.

Rafinovaný. Elegantní. Ikonický.

Ať už jsou vaše očekávání jakákoli, prožitek z vozu Phantom bude vždy nečekaný. Vůz nabízí dokonalé ekvilibrium. Harmonická spolupráce řízení zadní nápravy, aktivní stabilizace a pneumatického zavěšení zaručuje delikátní, dokonale vyvážený požitek z jízdy.

Přirozený majestát

Jednou ze základních charakteristik vozu Phantom je neobyčejný cit pro impozantní proporce. Za ikonickou mřížkou Pantheon se pak skrývá neméně monumentální síla. Výkon je pro požitek z jízdy rozhodující a Phantom ho nabízí zdánlivě nekonečné množství.

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2024
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít