Sledujte nás

Nový duch se představil v Praze | 24. 9. 2020

Začátkem září si v Praze odehrál svou premiéru zcela nový Ghost, nejúspěšnější model značky Rolls-Royce. Se svou více než 100 letou historií je Ghost právě tím vozem, který se zasloužil o renomé této ikonické značky. Od doby, kdy v roce 1913 jako jediný ze zúčastněných vozů zátěžových jízd napříč Anglií a Skotskem nepotřeboval jediný servisní zásah, je tento vůz ikonou a oblíbenou volbou spokojených majitelů vozů Rolls-Royce.

Po svém prvním moderním pojetí, které jsme mohli vídat na silnicích od roku 2010, se dočkal nejen nového kabátu, ale i značných vylepšení technického a technologického rázu.

Prvním takovým prvkem je podvozek Architecture of Luxury, který sdílí i vlajková loď Phantom a SUV Cullinan. Právě se zmíněným Cullinanem pak sdílí ještě jednu další, podstatnou změnu – a to náhon na všechna kola. S tím se pojí i nezávisle natáčecí zadní náprava, která výrazně usnadňuje manipulaci s vozem. Jako první na světě se však nový Ghost může pochlubit tzv. Planar Suspension systémem. Jde o systém zavěšení kol, který zajistí ještě hladší jízdu, než kdykoli předtím a který spolupracuje s kamerou, jež neustále ‚čte‘ vozovku a připraví tak vůz na adekvátní reakci.

Exteriér vozu je pak odpovědí na stále se zvyšující počet přání zákazníků po více minimalistickém vzezření, které dá najevo luxus, ale nekřičí. Jemné horizontální linie zdůrazňují tvar karoserie v přední části i na boku vozu.

Další Aktualita NOVÉ ODSTÍNY ´NEON NIGHTS´ ROZZÁŘÍ VOZY ROLLS-ROYCE Z ŘADY BLACK BADGE Předchozí Aktualita Rolls-Royce Motor Cars Prague získal ocenění za nejlepší evropské dealerství
Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2021
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít