Sledujte nás

Dawn

Katalog vozů

Překvapivě svůdný

Design

Řada Black Badge je určena odvážlivcům a dobrodruhům. Je to nejtroufalejší inkarnace značky Rolls-Royce, vytvořená pro ty, kteří se odmítají podřídit konvencím. Výkon je vyšší, impozantní kontury jsou výraznější a vše navíc obklopuje temná aura. Ovládněte sílu noci a vezměte svůj osud do vlastních rukou.

Neodolatelné pokušení

Vstupte do říše nekonečných možností. Dawn Black Badge je vrcholným vyjádřením vzdoru vůči konformitě. Známý design Drophead Coupé značky Rolls-Royce zde nabývá mnohem odvážnější podobu, v níž doutná nový, temný potenciál. Pro tento úchvatný vůz je noc pouze začátek – a každá cesta je dobrodružství. Dawn Black Badge je pokušení samo, stvořené v dokonalém souladu s Vaší vizí. 

Temná přitažlivost

Vnitřní kouzlo modelu Black Badge zastíní veškerou okolní konformitu. Ikonická soška Spirit of Ecstasy, nyní temná jako stín, Vás tiše vede vpřed. Stínem jsou zahaleny i všechny chromové prvky. Kola z uhlíkového kompozitu tvoří osobitou temnou auru okolo emblému Rolls-Royce. Uvnitř fantasticky tichého interiéru jste hýčkáni neotřelou krásou, které dominuje palubní deska z uhlíkových a hliníkových vláken. Vychutnejte si temnotu. V ní se skrývá pravá rozkoš.

Noc je jen Vaše

Za volantem je intenzita vozu ještě opojnější. Instinkty a intuice zde soupeří se sebejistotou a precizní kontrolou. Dramatičnost jízdy se sklopenou střechou dostává díky volitelnému sportovnímu výfuku nebývalý rozměr a motor V12 s dvojitým přeplňováním o obsahu 6,6 litru nabízí zdánlivě nekonečný výkon. Vyšší točivý moment spolu s vylepšeným zavěšením poskytují strhující požitek z jízdy. Noc patří jen Vám. Vzrušující cesta je cíl. Budoucnost je ve Vašich rukou.

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít