Sledujte nás

Cullinan

Katalog vozů

Maximální svoboda

Král noci
Zachovává si hodnoty svého znaku vlastní, avšak vydává se do větších hlubin. S řízením precizně naladěným tak, aby nabídl nevídanou dynamiku a podvozkem s větší a rychlejší odezvou, než kdy předtím. Se svými proporcemi vládne ve dne i v noci.

Vaše vlastní hřiště
Pohon 4x4, natáčecí zadní náprava, nevídaná agilita, exkluzivní materiály a komfort, který si s kompromisem netyká. Cullinan Black Badge je připraven na všechna přání. Město a horská střediska jsou vaše hřiště.

LUXUSNÍ PRŮZKUM NEPROZKOUMANÝCH MÍST
Objevujte nové obzory bez námahy. Překročte svou komfortní zónu - v nekompromisním pohodlí. V Cullinanově palácovém apartmá budete hýčkáni v naprostém luxusu.

JEDEN ŽIVOT. MNOHO ŽIVOTNÍCH STYLŮ
Prozkoumejte všechny možnosti. Vytvořte si kolem sebe svůj svět. Cullinan je určen těm, jejichž život má mnoho tváří. Těm, kteří vědí, že všechno je možné.

MAXIMÁLNÍ SVOBODA
Představujeme SUV do každého terénu od Rolls-Royce, díky kterému se luxusní off-road cestování poprvé stává realitou. Mimo vyšlapané cesty. Na otevřené cestě. Pohon všech kol. Režimy off-road. Na každou výzvu reagujte nepopiratelnou silou. Vrcholové luxusní cestování je nyní tak snadné, všude.

ZVLÁDNE KAŽDOU PŘEKÁŽKU
To je absolutní svoboda. Pokročilá technologie podvozku a jedinečný hliníkový žebřinový rám zvládnou ty nejdramatičtější krajiny s umem a lehkostí.

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2024
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít