Watch us

Project Cullinan

Catalog

Maximální svoboda

MISTROVSKÝ DESIGN
S touhou a zaměřením na dokonalost není nic nemožné. Cullinan je vyvrcholením mnohaletého zdokonalování designu, realizací smělé vize. Skvělý dojem z Cullinana zdůrazňují přesvědčivé linie. Ikonická silueta odráží jeho robustní krásu.

OVLÁDNĚTE KAŽDOU EXPEDICI
Inovativní detaily vylepší každou cestu. Podpis Rolls-Royce mluví o dědictví dokonalosti. Mistrovství řemesel vytváří novou dimenzi v luxusním dobrodružství. Cullinan prostě mění hru.

LUXUSNÍ PRŮZKUM NEPROZKOUMANÝCH MÍST
Objevujte nové obzory bez námahy. Překročte svou komfortní zónu - v nekompromisním pohodlí. V Cullinanově palácovém apartmá budete hýčkáni v naprostém luxusu.

JEDEN ŽIVOT. MNOHO ŽIVOTNÍCH STYLŮ
Prozkoumejte všechny možnosti. Vytvořte si kolem sebe svůj svět. Cullinan je určen těm, jejichž život má mnoho tváří. Těm, kteří vědí, že všechno je možné.

MAXIMÁLNÍ SVOBODA
Představujeme SUV do každého terénu od Rolls-Royce, díky kterému se luxusní off-road cestování poprvé stává realitou. Mimo vyšlapané cesty. Na otevřené cestě. Pohon všech kol. Režimy off-road. Na každou výzvu reagujte nepopiratelnou silou. Vrcholové luxusní cestování je nyní tak snadné, všude.

ZVLÁDNE KAŽDOU PŘEKÁŽKU
To je absolutní svoboda. Pokročilá technologie podvozku a jedinečný hliníkový žebřinový rám zvládnou ty nejdramatičtější krajiny s umem a lehkostí.

Authorized Service As the exclusive Rolls-Royce dealership for the Czech market, we offer our clients the ultimate in after-sales service and care. Read more
Newsletter Subscribe to newsletter and get the latest information first.

Sending this form you agree with our privacy policy.

© ARSYLINE 2022
I'm interested in this car
Close
Warning
Close