Sledujte nás

CZ / EN

Winter Driving Experience: Vysoké Tatry 2017 | 3. 2. 2017

Začátek února se pro Rolls-Royce Motor Cars Prague vskutku nesl v zimním charakteru. Náš tým se vydal na Slovensko do Vysokých Tater, aby předvedl, že vozy Rolls-Royce si poradí i v zimních podmínkách. Na zasněžených klikatých cestách tak měli naši klienti možnost vyzkoušet si jízdní vlastnosti a aktivní bezpečnostní prvky, kterými naše vozy disponují. 

Prezentace se odehrávala v malebném prostředí Štrbského Plesa: začala v Grand hotelu Kempinski High Tatras a pokračovala přes lesní tatranské cesty až na popradské letiště, jehož plochy byly exkluzivně poskytnuty právě pro tuto příležitost. Jízdní vlastnosti vozů Rolls-Royce v krizových situacích zde instruktoři Andi McCann a Andy Rowe předvedli v podobě slalomu, losího testu, krizového brzdění, nejvyšší rychlosti na runwayi a trakčního cvičení na zasněženém povrchu. Dokázali jsme, že vozy Rolls-Royce jsou nekompromisní za jakýchkoli podmínek.

Další Aktualita Drive & Fly Experience Předchozí Aktualita Media party Black Badge
Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více Service inclusive Důkladná péče bez kompromisů. Zjistit více Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více
© ARSYLINE 2018
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít