Watch us

Ocenění dealerství | 16. 4. 2019

Společnost Rolls–Royce Motor Cars každý rok hodnotí a vyhlašuje nejúspěšnější dealerství. Celosvětové setkání dealerů se letos konalo v Šanghaji. 

Jsme velmi hrdí, že Rolls-Royce Motor Cars Prague obdrželo hned dvě ocenění. Prvním je nejlepší regionální prodejce vozů Rolls-Royce Provenance, tedy zánovních vozů. Druhým oceněním je 2018 CRM Excellence Award for Customer Relationship Management, tedy nejlepší dealerství v rámci péče o zákazníky. Aktuálně je tedy dealerství ověnčeno hned 4 oceněními. 

Začátkem dubna jsme oslavili 3 roky od otevření našeho dealerství a jsme rádi, že doposud každým rokem jsme odměněni některou z těchto velmi prestižních cen. Rolls-Royce Motor Cars Prague si díky svým výsledkům našlo a označilo své místo na mapě, kdy jsme i z pohledu továrny obdrželi chválu za odváděnou práci. Pro náš tým jsou tato ocenění velmi motivující, ale také zavazující a nepřestáváme pracovat na tom, abychom mohli poskytnout vždy nejlepší servis, šitý na míru každému zákazníkovi.

Next News Jozef Kabaň v Karlových Varech Previous News Cullinan představen na Slovensku
Financial services An effortless, personalised choice. Read more Authorized Service As the exclusive Rolls-Royce dealership for the Czech market, we offer our clients the ultimate in after-sales service and care. Read more
Newsletter Subscribe to newsletter and get the latest information first.

Sending this form you agree with our privacy policy.

© ARSYLINE 2021
I'm interested in this car
Close
Warning
Close