Watch us

Ocenění dealerství | 16. 4. 2019

Společnost Rolls–Royce Motor Cars každý rok hodnotí a vyhlašuje nejúspěšnější dealerství. Celosvětové setkání dealerů se letos konalo v Šanghaji. 

Jsme velmi hrdí, že Rolls-Royce Motor Cars Prague obdrželo hned dvě ocenění. Prvním je nejlepší regionální prodejce vozů Rolls-Royce Provenance, tedy zánovních vozů. Druhým oceněním je 2018 CRM Excellence Award for Customer Relationship Management, tedy nejlepší dealerství v rámci péče o zákazníky. Aktuálně je tedy dealerství ověnčeno hned 4 oceněními. 

Začátkem dubna jsme oslavili 3 roky od otevření našeho dealerství a jsme rádi, že doposud každým rokem jsme odměněni některou z těchto velmi prestižních cen. Rolls-Royce Motor Cars Prague si díky svým výsledkům našlo a označilo své místo na mapě, kdy jsme i z pohledu továrny obdrželi chválu za odváděnou práci. Pro náš tým jsou tato ocenění velmi motivující, ale také zavazující a nepřestáváme pracovat na tom, abychom mohli poskytnout vždy nejlepší servis, šitý na míru každému zákazníkovi.

Previous News Cullinan představen na Slovensku
Financial services An effortless, personalised choice. Read more Authorized Service As the exclusive Rolls-Royce dealership for the Czech market, we offer our clients the ultimate in after-sales service and care. Read more
Newsletter Subscribe to newsletter and get the latest information first.

Sending this form you agree with our privacy policy.

© ARSYLINE 2019
I'm interested in this car
Close
Warning
Close