Sledujte nás

Wraith

Katalog vozů

Síla. Styl. Drama.

Síla. Styl. Drama.

S nejsilnějším motorem Rolls-Royce všech dob udává model Wraith nové definice možného. Tento vůz byl bez ostychu zkonstruován pro výkon: za volantem vzývá všechny smysly a poskytuje nejdynamičtější zážitky v historii značky Rolls-Royce.

Směle čelí očekáváním

Wraith je sice jedinečný svou chrabrostí, ale skrz naskrz je to nadále Rolls-Royce. Obsahuje vše, co se stalo tak příznačným pro design této prestižní značky za celou její historii: klasický poměr kol k výšce vozu 2:1, dlouhý přesah přes zadní kola i příznačné dveře otevírané proti směru jízdy. Model Wraith významně posunul hranice estetiky značky Rolls-Royce.

Propracovaný do posledního detailu 

Stačí vzít za kliku dveří modelu Wraith s otevíráním proti směru jízdy a můžete se usadit do přívětivého čtyřsedadlového Grand Toureru, který snadno uveze čtyři dospělé osoby a všechna jejich zavazadla ve vrcholném přepychu. Jestliže z exteriéru vyzařuje sebevědomí, pak linie interiéru slibují absolutní komfort.

Pokročilá technologie

Díky asistenčnímu systému Satellite Aided Transmission používá tento model GPS data a satelitní navigaci pro předvídání trasy a na osmistupňové převodovce zvolí optimální převodový stupeň. Funkce Active Cruise Control používá radary pro sledování vozidel jedoucích před Vámi a v případě potřeby zachovává přibrzděním bezpečnou vzdálenost, aby zajistil co nejplynulejší jízdu pro řidiče i cestující ve voze.

Rafinovaná potěšení

Audio aparatura Bespoke Audio System s osmnácti reproduktory, jemně vyladěná odborníky společnosti Rolls-Royce, poskytuje neuvěřitelně bohatý zvuk, kterému napomáhají vnější ruchové mikrofony. Ty automaticky upraví nastavení podle hluku vnějšího okolí.

Zkonstruován pro radost z řízení

Wraith se honosí vším luxusem a elegancí, jak se od značky Rolls-Royce očekává, ale zároveň je zkonstruován pro podávání skvostných výkonů. Silný přeplňovaný motor V12 o objemu 6,6 litru poskytuje neuvěřitelných 624 koňských sil a zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,6 sekundy. Tento nevyčerpatelný zdroj energie je plynule dodáván přes osmistupňovou automatickou převodovku.

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2023
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít