Sledujte nás

WINTER DRIVING EXPERIENCE VYSOKÉ TATRY 2018 | 28. 2. 2018

Ani letošní zimu jsme nezaháleli a vydali se do prostředí majestátných hor na Slovensku. Vysoké Tatry byly tak opět místem, kde se konala unikátní prezentace vozů Rolls-Royce na sněhu.

Klientům byla při této příležitosti k dispozici celá modelová řada Rolls-Royce, od nepřekonatelného vozu Phantom, přes Ghost, Wraith a Dawn, po speciální edici Black Badge. Ať už se jedná o nejdynamičtější Wraith Black Badge, či nejpůvabnější kabriolet Dawn, všechny vozy prokázaly své nevídané jízdní vlastnosti na točitých horských silnicích. Nechyběly ani aktivity na letišti v podobě slalomu, nejvyšší rychlosti na runwayi, krizového brzdění a losího testu. Celá prezentace probíhala pod dozorem špičkových instruktorů Andi McCann a Leyton Clarke, kteří se zároveň podělili se svými radami, které během své mnohaleté kariéry profesionálních řidičů na událostech světové úrovně nasbírali.

Další Aktualita Wraith Luminary Collection Předchozí Aktualita Představení největšího SUV světa - Cullinan
Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2019
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít