Sledujte nás

ROLLS-ROYCE PHANTOM: V NOVÉM POJETÍ | 17. 5. 2022

8. generace modelu Phantom se vyznačuje lehkými estetickými úpravami, které reagují na připomínky a požadavky svých klientů.

Automobily značky Rolls-Royce se mohou pochlubit mimořádnou životností, která z nich dělá nadčasové zpodobnění dobrého vkusu, krásy a luxusní vytříbenosti. Model Phantom v tomto směru zaujímá zcela neochvějnou pozici, a to především díky své nestárnoucí eleganci.

„Phantom byl  odjakživa považován za ,nejlepší automobil na světě‘ a program Bespoke dává  našim zákazníkům možnost, aby se tento vůz stal tím nejlepším i v jejich  světě,“ říká generální ředitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars Torsten Müller-Ötvös.

S čím přichází nový Rolls-Royce Phantom Series II.?

  • Nové tvarové vyjádření modelu Phantom Series II
  • Modelové osvěžení 8. generace modelu Phantom zahrnuje jemné vizuální a estetické úpravy, odrážející reakce a požadavky zákazníků
  • Nová funkce Rolls-Royce Connected zajišťuje snadné propojení s aplikací Whispers, která je vyhrazena pouze majitelům vozů této značky
  • Uvedení novinky provází premiéra vozu Phantom Platino, dalšího mistrovského díla postaveného na zakázku v rámci programu individualizace Bespoke

Nejnápadnější a nejdůležitější vlastností modelu Phantom, která si zaslouží vrcholný respekt, je majestátní vzezření. To nyní ještě více zdůrazňuje nová leštěná vodorovná linka mezi denními světly přímo nad maskou chladiče v tradičním pojetí antického Pantheonu. Model Phantom tím získal modernější a asertivní výraz, který odráží jeho charakter zaměřený na řidiče.

„Model Phantom zaujímá bezkonkurenční postavení na  samotném vrcholu světa luxusu. Jako špičkový model v naší nabídce  představuje to nejlepší z designu, konstrukce a řemeslného zpracování  značky Rolls-Royce – jde o dokonalé spojení tvůrčí představivosti, kreativity,  prvotřídních materiálů, zručnosti, trpělivosti a preciznosti. Phantom Series II  zachovává a pečlivě chrání vše, co naši zákazníci na tomto superlativním a  luxusním automobilu zbožňují, a s využitím decentních, ale promyšlených  vylepšení reaguje na měnící se vkus a požadavky,“ říká generální ředitel Müller-Ötvös.

Jemné stylistické úpravy se dotkly také mřížky a díky tomu jsou logo RR i soška Spirit of Ecstasy při čelním pohledu ještě nápadnější. Samotná mřížka je nyní podsvětlená. Přední světlomety získaly rafinované zdobení laserem vyřezanými otvory, které připomínají hvězdnou oblohu, a vizuálně navazují na podobně řešené stropní obložení Starlight. Model Phantom tak přidává další překvapivý a efektní prvek v nočním prostředí.

Při pohledu z boku si Phantom zachovává proporce – pro vozy Rolls-Royce tak typické – s krátkým předním převisem, dlouhým rozvorem náprav a mohutným střešním sloupkem C, který cestujícím vzadu poskytuje kýžené soukromí. Silueta vozu i nadále obsahuje tradiční vyvážené linie, které začínají u sošky Spirit of Ecstasy a vrcholí na zužující se zádi. „Dělicí linka“ vychází z předního blatníku a jemně se stáčí směrem k zadním dveřím, čímž zdůrazňuje impozantní rozměry Phantomu.

Na závěr elegantně klesá k zadním svítilnám s osobitým tvarem na způsob lucerny. Výrazný spodní prolis vytváří nápadný stín, který vizuálně připomíná vyhlášenou plavnost jízdy připodobňovanou příznivci značky k „létajícímu koberci“.

„Každou sebemenší změnu, kterou jsme u nového modelu  Phantom Series II zavedli, jsme také pečlivě zvážili a důkladně zrealizovali.  Jak řekl Sir Henry Royce: ,Maličkosti tvoří dokonalost, ale dokonalost není  maličkost‘,“ dodává generální ředitel Müller-Ötvös.

Další Aktualita Rolls-Royce Dealer Awards 2022 Předchozí Aktualita PLNĚ ELEKTRICKÝ MODEL ROLLS-ROYCE SPECTRE ZAVRŠIL ZIMNÍ TESTY U POLÁRNÍHO KRUHU
Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvními.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2022
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít