Sledujte nás

Jozef Kabaň v Karlových Varech | 8. 7. 2019

Jozef Kabaň, šéf designér společnosti Rolls-Royce Motor Cars se zúčastnil zahájení 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Pro pana Kabaně to bylo první veřejné představení pod křídly značky Rolls-Royce. Pan Kabaň má za sebou bohaté zkušenosti v rámci designu vozů, přičemž tou doposud nejzajímavější byl design vozu Bugatti Veyron. Značka Rolls-Royce je však ta pravá výzva. Pro naše klienty jsme připravili Rolls-Royce Soirée, které proběhlo v krásném hotelu Retro Riverside na mole u přehrady, s romantickým výhledem do Karlovarských lesů. Za doprovodu živé hudby se hosté kochali pohledem na dva zcela unikátní vozy Rolls-Royce Dawn. Prvním byla speciální verze Black Badge ve výrazné kombinaci tmavě zelené Emerald Green a oranžového interiéru, doplněného krytem Aero Cowling, který byl třešničkou na dortu a vozu dodal kýžený efekt dynamičnosti. Druhým byl úplný opak – Dawn Adriatica, inspirován středomořím a jachtami, je perfektní ukázkou řemeslného zpracování. Půvab tohoto vozu tkví v eleganci, tvořenou modro-tyrkysovou barvou exteriéru s bílou kůží a kompletním obložením ze dřeva Mimosa Negra.

Působení pana Kabaně ve společnosti bude nyní dávat vozům Rolls-Royce novou tvář a těší se tak velké oblibě nejen mezi svými vlastenci v Evropě, ale v celém světě.

Další Aktualita Winter Driving Experience 2020 Předchozí Aktualita Ocenění dealerství
Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2021
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít