Sledujte nás

Ghost

Katalog vozů

Přirozená jednoduchost

Nekompromisní a neobyčejný

Nechat se vozit v modelu Ghost Extended Wheelbase s prodlouženým rozvorem znamená ponořit se do ryzího přepychu. Vůz má veškerou eleganci a dynamiku Ghostu, ale se 17 centimetry místa na nohy navíc Vám poskytne větší prostor pro práci, zábavu či relaxaci. Pokušení tohoto komfortu nelze odolat.

Neobyčejný vůz

Základní myšlenkou modelu Ghost EWB je jednoduchost, jejíž každý detail je propracován do nadčasové elegance a čistoty. Klasický poměr 2:1 mezi koly a výškou karosérie garantuje, že Ghost EWB je skrz naskrz pravý Rolls-Royce, avšak nový design přídě dodává vozu výraz a zaměření.

Pod kontrolou

V interiéru modelu Ghost EWB budete mít vše pod kontrolou. Moderní prvky a kontrastní kožené čalounění ve Vás vzbudí bezprostředně dynamický pocit. Otočný ovladač Spirit of Ecstasy Vám umožní přístup k navigaci, na internet či k oblíbené hudbě a přes touchpad můžete napsat třeba dopis, aniž byste se odpoutali od požitku z jízdy.

Rafinovaná elegance

Jednoduchý, současný interiér modelu Ghost EWB se snoubí s komfortem přítomným v každém milimetru. Prostor vozu si užijete plnými doušky: od luxusních koberečků z ovčí vlny po kašmírové či kožené obložení stropu. Pečlivě zkonstruovaná sedadla jsou mírně natočená k sobě, a poskytují tak ještě více komfortu.

Zrozen pro jízdu

Z interiéru modelu Ghost EWB srší elegance. Ručně prošívané čalounění a svědomitě poskládané dýhy Vás obklopí současným stylem. Díky precizním ovladačům řízení Vám bez námahy uplyne i ta nejdelší cesta.

Špičková technologie

Ghost EWB je jeden z technologicky nejvyspělejších vozů, které byly kdy vyrobeny. Pohání ho motor V12 s dvojitým přeplňováním o objemu 6,6 litru, precizně zkonstruovaný tak, aby poskytoval čiré potěšení z jízdy bez jakékoli námahy. Řízení je nyní mnohem intuitivnější a technologie inteligentnější, než kdy jindy.

Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2020
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít