Sledujte nás

Financial services

Jednoduše a dle Vašich představ.

Sestavit si Rolls-Royce je zcela výjimečný zážitek. Každý vůz je kombinací inovativního inženýrství, elegance, dynamiky a nejjemnější ruční práce. Vše je vytvořeno dle Vašich individuálních požadavků. Stejně jako naše vozy, tak i financování od Rolls-Royce Motor Cars Financial Services se plně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

V duchu filozofie Bespoke, která je srdcem Rolls-Royce Motor Cars, bude i náš přístup k Vašemu financování zcela jedinečný, jednoduchý a přizpůsobený Vašim představám.

NABÍDKA FINANCOVÁNÍ

Pro podrobnosti ohledně individuálního nastavení financování se, prosím, obraťte na Rolls-Royce Motor Cars Prague na telefonním čísle +420 226 889 089 nebo prostřednictvím e-mailu info@rolls-roycemotorcars-prague.cz.

Služby Rolls-Royce Motor Cars Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ a.s., a UniCredit Fleet Management s.r.o.

Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2021
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít