Sledujte nás

Drive & Fly Experience | 18. 5. 2017

Ať už na zemi či ve vzduchu, komfort a zážitek je vždy na prvním místě.

18. května si mnozí mohli užívat počasí, které odpovídalo spíše prosluněnému pobřeží jižní Francie. Tím ovšem idyla květnového dne nekončí. Rolls-Royce Motor Cars Prague spojil síly s Cirrus Aircraft a pro své klienty dali vzniknout události, během níž bylo možné si na vlastní kůži užít vánek ve vlasech v sexy kabrioletu Dawn či příjemný šimravý pocit v břiše při vzletu v letadle Cirrus. Mimo vozu Dawn si klienti mohli vyzkoušet i limuzínu Ghost v exkluzivní edici Black Badge či dynamický Wraith. K vidění byl i podmanivý Wraith Black Badge – ten spolu s letadly Cirrus zdobil areál hangáru, kde se událost konala.

Letadla společnosti Cirrus Aircraft disponují nejmodernějšími technologiemi Garmin a bezpečnostními prvky, z nichž nejvýznamnější je záchranný padákový systém, který v případě nouze znatelně sníží rychlost letadla. Stejně jako společnost Rolls-Royce tak společnost Cirrus svým zákazníkům otevírá nový svět možností přepravy, ať už na obchodní jednání do Švýcarska, nebo do svého letního sídla v Chorvatsku. Obě společnosti spojuje jediný cíl: poskytovat zákazníkům individuální přístup a nezapomenutelný zážitek.

Další Aktualita Rolls-Royce v Karlových Varech Předchozí Aktualita Winter Driving Experience: Vysoké Tatry 2017
Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více
Odběr novinek Přihlašte se k odběru novinek a získávejte nejnovější informace mezi prvníma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

© ARSYLINE 2019
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít