Sledujte nás

CZ / EN

Cullinan

Katalog vozů

Vkročte na novou půdu

Cullinan

Před třemi lety, v novinách The Financial Times, oznámil Rolls-Royce světu, že vytvoří zcela nový vůz na zvýšené platformě, který definuje cestování v luxusu. Od toho dne je svět v očekávání nového, strhujícího vozu Rolls-Royce.

Tak,jako onen diamant, i Rolls-Royce Cullinan prošel fascinující cestou. Počínaje rozpálenými pouštěmi v Africe a na Blízkém východě, přes třeskuté mrazy a sníh na polárním kruhu, bahnité rokle Skotské vysočiny, až po prudké kaňony v Severní Americe. Designéři, inženýři a řemeslníci v House of Rolls-Royce navrhli, testovali a následně zdokonalovali tento vůz tak, aby eliminovali nedokonalosti a dosáhli tak typické vlastnosti řízení s lehkostí, kdekoliv budete.

Cullinan je druhým vozem Rolls-Royce, který je posazen na zcela nové, celohliníkové stavbě „Architecture of Luxury“. Unikátní a nepřekonatelný, každý aspekt vozu Rolls-Royce Cullinan oslňuje.

Servis Jakožto výhradní dovozce vozů Rolls-Royce na český trh nabízíme našim klientům také poprodejní služby a péči. Zjistit více Service inclusive Důkladná péče bez kompromisů. Zjistit více Financial services Jednoduše a dle Vašich představ. Zjistit více
© ARSYLINE 2018
Mám zájem o tento vůz
Zavřít
Upozornění
Zavřít